• Start
  • Feestcommissie
  • Uitslagen

Uitslagen

Uitslagen Darten 2017

Op maandagavond hebben we een koppeldarttoernooi gehouden. Dit was een daverend succes en voor herhaling vatbaar.

De 25 koppels streden om de velbegeerde eer.
In de winnaarsronde streden Roelof Pol / Ron Tabbers tegen Erik Sieders / Robbin Zomer in een spannende finale.
Deze werd gewonnen door Erik en Robbin.

In de verliezersronde speelden Marlot Fieten / Chayenne Bartelds tegen Bastin Vrielink / Allard Vrielink.
Deze werd gewonnen door Bastin en Allard.

Darten 04

 

Theorieronde:

1: 't Hokke
2: Jan Haarstraat/Ten Hoevestraat 1
3: Kerkenbovenveen
4: Boshut 1
4: Oosterweg
6: Alkesingel
6: Jan Haarstraat/Ten Hoevestraat 2
6: ‘t Kobuspad
9: Bussie en Adriaans
10: Wiede Wieke/Broamberg
11: Alteveer /Hendrikus zomerweg
12: ‘t Barregie
13: Boshut 2
14: Alteveer
15: ‘t Klompenhokke 1
16: Strandhut 2
16: t Volk van Alteveer
18: Bulten Broezers 2
18: Heidegeit'n
20: Dyon en de rest
21: Mardoe Jonkman & friends
22: Bunkers
23: FC Dylan Meinen
24: ‘t Klompenhokke 2
25: Strandhut 1
26: Bulten Broezers 1

 

Versierde Wagen:

1: Boshut
2: Vincent van Valkengoed
3: Wiede Wieke/Broamberg
4: Alteveer/Hendrikus Zomerweg
4: Dyon en de Rest
4: Heidegeit'n
7: Jan Haarstraat/Ten Hoevestraat
7: Floor/Vince/Sem/Lotte/Barbara
9: Standhut
10: Loes Menting
11: ‘t Volk van Alteveer
12: Mardoe Jonkman & Friends
13: Oosterweg
13: ‘t Klompenhokke
13: Ryan&Fabiene/Naomie&Marischa
16: ‘t Kobuspad
16: Bulten Broezers
18: Kerkenbovenveen
18: Puchy Boys
18: Jeffrey Bijl
21: Bunkers
22: Gebr. Middelveld
23: Michel Bruins Slot

 

Versierde Fiets / Kar:

 1: Jane Hilberdink en Daphne Prins
 2: Yannick Jonker

 

Uitslagen Playbackshow

Op vrijdagavond was er de grandioze playbackshow.
De jongere jeugd beet de spits af. Stuk voor stuk erg leuke en goede voorstellingen.

1: Rik, Twan, Luuk en Emy Koekoek; Pater Moeskroen; Roodkapje.
2: Aniek en Marleen Groot Beumer en Lotte v/d Deen en Iris Vogelzang; Meghan Trainor; Al about that Bass
3: Faye en Nora; Mylene en Rossanne; Double Me.

Op een gedeelde 4e plaats:
- Mara Veenstra en Anna Snippe; Major Lazer, DJ Snake; Lean on.
- Fabiene en Rayn Bork en Naomie en Marischa Gresnigt; Ariël synchroomzwemmen; Diep in de Zee.
- Lieke Zomer en Sem Hartman en Vince Mulderij en Rachel Fik; Luis Fonsi & Daddy Yankee; Despacito.
- Inge Zanting en Miléne Fik; The Blues Brothers; Shake a tail.

De oudere jeugd mochten ook hun kunsten laten zien. Ook hier zaten de nodige voorbereidingsuurtjes in wat resulteerde in mooie acts.

 1: Wildcats; High School Musical.
 2: De Vriendengroep (Cecilia Fik); Pitch Perfect; Final Performance.
 3: Dinges; Bruno Mars; Lazy Song.
 4: Jan Haarstraat / ten Hoeve straat; Annabella's; 20 kleine vingers.
 5: Meiden van de Strandhut; Medley; Boy Power Medley.
 6: 't Klomp'nhokke; Elvis Presley; Jailhouse Rock.
 7: De 13 Hill House; Medley; The good old time's.
 8: De hele familie Zomer; Kelly Family; Remix Kelly Family.
 9: Oosterweg; Rene Karst; Supergave tijd.
10: Geert, Lisette, Arjan en Hetty; Abba andersom; Dansing Queen.
11: Dahne Prins en Jane Hilberdink; Feestteam DJ Jerome; Dikke Titten Kartoffelsalat.
12: Jongens van de Strandhut; Grüs; De tweede kamerverkiezingen.
13: Heidegeit'n; ZZ top; Gimme all your lovin.

Zoek de bal (Dames)
 
1: Mardoe Jonkman
2: Anne v/d Linden
3: Ciska Pol
 
Zoek de bal (Heren)
 
1: Niels Wolting
2: Jos Groot Beumer
3: Gilion Boerrichter
 

Totaal uitslag competitiespel:

1: Boshut 2
2: Jan Haarstraat/Ten Hoevestraat 2
3: Boshut 1
4: Jan Haarstraat/Ten Hoevestraat 1
5: Alteveer/Hendrikus Zomerweg
6: Oosterweg
7: Dyon en de rest
8: Heidegeit'n
9: Strandhut 1
10: Wiede Wieke/Braomberg
11: Bulten Broezers 2
12: 't Volk van Alteveer
13: 't Kobuspad
14: 't Klompenhokke 1
15: Kerkenbovenveen
16: Bulten Broezers 1
17: Alkesingel
18: Strandhut 2
19: 't Klompenhokke 2
19: 't Hokke
21: Mardoe Jonkman en friends
22: Puchy Boys
23: De Bunkers
24: Bussie en Adriaans
25: 't Barregie
26: Alteveer
27: Team op de kop
28: FC Dylan Meinen

Zoeken (offcanvas)