Talensstraat wint hersengymnastiek
De Talensstraat is winnaar geworden van de hersengymnastiekcompetitie in Alteveer/Kerkenveld. Het team kwam tot een totaal van 497 punten. De laatste ronde van deze jaarlijkse competitie zorgde voor enorm veel spanning.
Meerdere teams kwamen namelijk nog in aanmerking voor de eindoverwinning.
Winnaar van de laatste ronde was de Gedempte Wijde Wijk met 90 punten, de tweede plaats was voor Het Zootje met 89 punten en met 87 punten werd de Talensstraat derde. Mede door deze uitslag waren de verschillen in de eindklassering dan ook minimaal. In de eindrangschikking was de nummer twee, team Het Zootje. De leden hiervan
kwamen tot een totaal van 496. Ook het verschil met de nummer drie, de Gedempte Wijde Wijk, was maar één punt. Dit team scoorde in totaliteit 495 punten.
Door deze eindstand ging de wisselbeker in andere handen over. Vorig jaar wist namelijk Het Zootje deze in de wacht te slepen. De drie beste teams vertegenwoordigen Alteveer/Kerkenveld in de dorpenfinale, die deze week in het Markehuus in Veeningen gehouden wordt. Tegenstanders zijn daar de beste teams van Avereest,
Drogteropslagen en Veeningen.